antiforfora.net
põhjused ja õiguskaitsevahendid kõõruffi probleemi


Antiforfora.net : Juuste kõõm võib olla inetu ja samal ajal tüütu probleem, mis võib põhjustada ebameeldivaid aistinguid tasemel peanahka, nagu sügelus ja põletamine. Juhul, kui te ei ole veel suutnud lahendada probleemi kõõm, proovige pidevalt kasutada ühte või mitut füüsilist abinõud, küsides ka nõu juuksur. Puhastamine on oluline puhastada nahka Liigne rasu, kuid õige Juuste pesu on oluline ära tunda kõõm tüüpi ja kasutada konkreetseid šampoonid ja parandajad. Kõige ägedam etapp ta peseb oma juukseid kaks või kolm korda nädalas kõõm šampoon, ostetud ka juuksur salongis. Tsinkpiraat ja salitsüülhape on mõned nendest toodetest leitud efektiivsed elemendid. Kui probleem on tagasi normaalne kasutada konkreetset šampooni kord nädalas, vahelduv õli või šampooniga ilma parabeenid ja tasuta vahutamist, mis puhastab äärmuslike delikatess. Kord nädalas teete ka maski, mis toidab ja niisutab juukseid, isegi juuksurist. Ärge kasutage fööni liiga kuuma, sest kuumus muudab rasu tekstuuri, muutes juuksed raskuma kiiremini. Samuti välditakse ammoniaagivärve, mis võivad põletikku süvendada. Alternatiivina võite kasutada looduslikke või henna-põhiseid värve, isegi kui lähete juuksurisse. Kui olete märganud, et sügelus ja kõõm ei anna respite, võtke ühendust dermatoloog või juuksur spetsialist, kes kontrollib seborroiline dermatiit või psoriaas. Dermatiidi korral, kui põletik on ägeda faasi, võib arst lõpuks määrata kortisoonil põhinev vaht, mida kasutatakse lokaalselt, kus sügelus on tunda.

Gossip & News
29 Jan 20
federico fashion style il salone delle meraviglie
federico fashion style

Questa sera la nuova puntata del programma Il SALONE delle MERAVIGLIE con Federico Fashion Style, verrà trasmessa su REAL TIME alle ore 22:25.

28 Jan 20
Master Cordless by Andis

MOROCUTTI - Master Cordless by Andis icona delle tosatrici americane ora nelle mani dei barbieri italiani

MOROCUTTI azienda di BRESCIA, leader nella distribuzione di attrezzature e prodotti per parrucchieri ed estetiste, presenta Master® Cordless Li by Andis tosatrice cordless con caratteristiche innovative.

Master Cordless by Andis barber

CARATTERISTICHE di MASTER CORDLESS by Andis:

• Stile iconico per i fan della Master a filo
• Motore ad alta velocità che taglia i capelli sia bagnati
che asciutti | 7,200 SPM
• Alloggiamento in alluminio infrangibile per custodire
a lungo l’affidabilità e lo stile della tosatrice
• La tecnologia a velocità costante evita strappi
ai capelli o l’arresto della lama
• La batteria agli ioni di litio offre 90 minuti di autonomia;
ricarica completa in 60 minuti
• Molto più leggera della Master a filo
• La leva laterale regola la lunghezza di taglio
da 0,5 a 2,4 mm
• Design cord/cordless per una maggiore flessibilità di utilizzo
• Elegante base di ricarica

logo morocutti
28 Jan 20

Find put the latest hair collection, called “Bugs”, made by “Juan Ayoso” international hairstylist from ES.

Ph: Fraco Álvarez
Make-up: Carmen Ballesteros
Stylist: Norma Azucena

hair-collections

28 Jan 20

Permage is created by the King of Balayage and Schwarzkopf Professional, Global BlondeMe Ambassador, JACK HOWARD.

Permage is a dual colour service which curls the hair using Curlformers and lightens a few pieces to frame the face.

Watch Tutorial VIDEO here:

27 Jan 20

L’Oreal Professionnel for 2020 changes everything about MAJIREL except its iconic formula

Same iconic formula

Highly concentrated in caring agents and Ionene G Hair is 45% more conditioned after colour, perfect coverage, true to tone, long lasting colours, creamy non-dripping texture.

New cool inforced shades

Large colour palette with 8 new cool shades, up to 6 weeks of neutralisation, boosted in cool reflects.

l oreal majirel packaging 2020

New Design

Colour coded pack by colour family, shade number on the facing, new 100% recycled plastic cap, saving 7 tons of plastic each year.

tinte l oreal

Encyclopedic hair website

Juuksurid-sõnavara

Antiforfora.net, juuksurid, juuste, tervis, Ilusalongid, Juuste mood fotosid, Soengud, esteetika, müük, kiilaspäisus hooldus, Antiforfora.net, juuste kukkumist, värvimine, päikesepaneed, balayages, meches, purk, Deja-Vu, Antiforfora.net, Globelife, Fair juuksurid, juuksetoodete marki, juuksurisektor, juuksevärvi ettevõtted, professionaalne juuksuritoodete tootjad, toodab liinid kolmandate isikutega, erilõigustus, juukseaksessuaarid, Antiforfora.net, juuksurid jaemüüjad, hulgimüüjad juuksetooted, edasimüüjad juuksuritooted, Juuksurid, Ilusalongid, turu-uuringud juuksemoe tööstuses, juukseriietusseadmed, juukseinfo, juukseinfo, Antiforfora.net, Uudised juuksuritooted, mööblijuuksupoed, impordi eksport, juuksur tarvikud

X

privacy
["22:01:21","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Antiforfora.net' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - GENERALE - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/GENERALE\/et.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/GENERALE\/et.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/antiforfora.net\/et.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - GENERALE - impostata da: record da DB"]